Home ШОУ БИЗз Мак сцена Заборави да облече фармерки: Лила се прошета само по дуксер

Заборави да облече фармерки: Лила се прошета само по дуксер

SHARE

Лила Филиповска е една од најзгодните водителки во Македонија, а на нејзиното тело и завидуваат многу помлади девојки.

Дека тоа е така потврдува и последната фотографија на која таа е во опуштено издание, но изгледа заборави да облече панаталони.

Лила во парк позира со дуксер под кој носи карирана кошула.

Дали носи нешто под дуксерот, проценете сами!