Home INFO Заборави ли Анастасија Ражнатовиќ да облече гаќи? Секси поздрав од Дубаи испрати...

Заборави ли Анастасија Ражнатовиќ да облече гаќи? Секси поздрав од Дубаи испрати ќерката на Цеца

реклама:Лето во Банско

По скандалот и објавените снимки како момчето на Анастасија Ражнатови ја исфрла од кола по вербална караница таа реши да одлета во Дубаи и од таму да испраа „поздрави“ преку секси фотки.

Она што последно го коментираа фановите беше нејзината фотка во зелено фустанче без градник каде што можеше да се забележи дека таа можеби нема ни гаќички.

Да се надеваме дека патувањето ќе и ги освежи мислите и ќе и ги реши љубовните проблеми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------