Home ШОУ БИЗз Мак сцена Задникот на Марјана Станојковска во танга бикини

Задникот на Марјана Станојковска во танга бикини

SHARE

За македонската лото девојка, Марјана Станојковска летото започна, а тоа го потврдуваат и нејзините фотографии.

Марјана на Инстаграм веќе објави неколку фотографии во бикини, но најмногу внимание привлекое оние на кои го покажува задникот.

Be someone's sunshine today????✨

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanastanojkovska) on

Лото девојката облече дури танга бикини кои ги истакнаа нејзините облини.

Погледнете.

❤️????????????????

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanastanojkovska) on

РЕКЛАМИ:
Loading...