Home ШОУ БИЗз Балкан Задникот на Северина на изволте (фото)

Задникот на Северина на изволте (фото)

SHARE

Северина снимала каталог за еден хрватски бренд и во таа прилика се прошетала во многу предизвикувачка комбинација.

Севе се разголела, што не е прв пат за оваа пејачка.

Облекла само црни кратки панталончиња и под нив нешто како хеланки кои биле повеќе проѕирни, па изгледаат како обични чорапи.

Северина знае како да ги израдува своите фанови, па и овој пат ги поздрави од зад грб, со задникот.

Ве оставаме да процените каква задница има пејачката.

Северина

Северина

РЕКЛАМИ:
Loading...