Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Задникот во прв план: Џенифер Лопез во танга бикини!

Задникот во прв план: Џенифер Лопез во танга бикини!

SHARE

Џенифер Лопез напорно работи и за време на топлите летни денови, па моментално ја снима новата сезоната на серијата „Shades of Blue“, а го објави и видеото за „Ni Tu Ni Yo“.

И бидејќи нема време да одмори, латино убавицата најде момент да сподели интересна фотографија од нејзиниот одмор во Мајами.

На истата Џеј Ло ужива на лежалка, а најмногу внимание привлекува нејзиниот задник во танга.

Фотографијата собра повеќе од 800.000 лајкови за само неколку часа!

Missing Miami…⛱????☀️????

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

РЕКЛАМИ: ---