Home INFO Запознајте го Душан – прекрасниот наследник на Борко Ристовски (Видео)

Запознајте го Душан – прекрасниот наследник на Борко Ристовски (Видео)

440
0
SHARE

Борко Ристовски и неговата сопруга Николина неодамна го добија синот Душан.
Погледнете како голманот на македонската ракометна репрезентација се снаоѓа во улогата на татко!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here