Home ЗАБАВА Луд Свет Запознајте го најарогантниот тинејџер во светот! (фото)

Запознајте го најарогантниот тинејџер во светот! (фото)

SHARE

Сајтот „Egotripland.com“ ова момче го избра за најлошиот тинејџер во светот.

Момчето доаѓа од Сан Франциско, а познат е по својот профил на Инстаграм на кој арогантно се фали со богатството на неговите родители.

Тој на Инстаграм е познат како Itslavishbitch, а го следат 60.000 луѓе.

Ова момче секојдневно постира фотографии на кои држи 10 iPhone телефони, се бања во када полна со пари, тоалетот го чисти со италијанската минерална вода „Pelegrino“…

Тој обожува и да ги навредува познатите, а оние кои имаат помалку пари од него ги нарекува сељачки поданици.

„Мојот живот е како оној на Луи Витон – сите ме посакуваат“, е само една од провокативните пораки на Инстаграм.

Инаку тој има и „добра“ страна. Според извори блиски до него, велат дека тој им дава по 10.000 долари на дел од неговите следбеници на Инстаграм.

РЕКЛАМИ:
Loading...