Home ЗАБАВА Tv + Reality Заради оваа убавица цел свет гледа временска прогноза (фото+видео)

Заради оваа убавица цел свет гледа временска прогноза (фото+видео)

SHARE

Милиони луѓе ширум светот секојдневно пратат временска прогноза, а на Мексиканците тоа им е омилена програма.

Не станува збор за големиот интерес какво ќе биде времето, сите гледаат временска поради водителката Џенер Гарсија.

☀️☔️⚡️????????

A photo posted by Yanet Garcia (@iamyanetgarcia) on

Оваа 25-годишна девојка со раскошни облини и убаво лице, секојдневно им го разведрува денот на сите кои се будат со поглед „на временската прогноза“.

Џенет на социјалните медиуми ја следат милиони луѓе.

РЕКЛАМИ:
Loading...