Home ЗАБАВА Tv + Reality Скандал во Survivor: Жаре имал телефон? (видео)

Скандал во Survivor: Жаре имал телефон? (видео)

SHARE

Жаре Бербер, македонскиот преставник во Survivor изгледа дека користел мобилен телефон на пустиот остров.

Вака денеска пишуваат српските портали.

Во 27-та епизода на популарното реално шоу, кое можете да ја погледнете и на YouTube, се гледа како Жаре, зад Александра Накова и Марко Караџиќ држи нешто во раката, легнат на лулашката и зборува.

Андрија Милошевиќ, како водител кој цело време бил со учесниците, не знае ништо за оваа работа?!

– Невозможно! Тоа можеби би можело да се случи на почетокот на шоуто кога се собираа. Не знам, јас тоа не го видов. Тие не можеа, ниту смееа да направат такво нешто, изјавил Андрија за српски Курир.

Но, ова телефонирање не било на почетокот, туку во 27-та епизота.

А, можеби Жаре само си замислувал дека разговара со лушпата од кокосовиот орев.

РЕКЛАМИ:
Loading...