Home ШОУ БИЗз Мак сцена Затегнати стомачни и задник: Фифи се соблече!

Затегнати стомачни и задник: Фифи се соблече!

89
0
SHARE

Филип Јаневски попознат како Фифи веќе некое време живее во Шведска каде буквално ужива во животот.

Тоа лесно е да се забележи по фотографиите на Фејсбук кои секојдневно ги објавува.

Фифи често објавува фотографии на кои позира во провокативни пози и го покажува своето згодно тело.

фифи по долна облека

фифи по долна облека

фифи по долна облека

Помеѓу последните се најде и оваа на која нејзиниот затегнат стомак е во прв план. Судејќи по фотографиите, Фифи е подготвена за лето во секси бикини.

фифи по долна облека

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here