Home ШОУ БИЗз Балкан Заврши во завој: Анастасија Ражнатовиќ доживеа незгода во Будва (фото)

Заврши во завој: Анастасија Ражнатовиќ доживеа незгода во Будва (фото)

SHARE

Анастасија Ражнатовиќ моментално ужива во Будва со своите пријатели, но одморот и беше прекинат поради мала незгода.

Таа на социјалните мрежи објави фотографија на која нејзината нога е во завој поради убод од оса.

„И после ми велат ти не си нормална колку се плашиш од оси“, стои во описот на фотографијата.

РЕКЛАМИ: ---