Home INFO Збогум, најубава девојко: Тага во домот на семејството Ражњатовиќ

Збогум, најубава девојко: Тага во домот на семејството Ражњатовиќ

реклама:Лето во Банско

Ќерката на фолк дивата Цеца Ражњатовиќ, пејачката Анастасија Ражњатовиќ, на друштвените мрежи објави тажна вест од својот том.

На својот Инстаграм профил,таа се прости со своето милениче Лулу кое починало.

-Почивај во мир, моја Лулу! Те сакам и знам дека ништо повеќе не ве боли, тоа ми е единствена утеха! Беше најдобро куќе, засекогаш ќе те сакам!

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------