Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Збогум на брчките: Дејвид Бекам претера со ботоксот (фото)

Збогум на брчките: Дејвид Бекам претера со ботоксот (фото)

SHARE

„Треба да напоменам: не си играјте со вашите гради. Сите овие години ја негирав операцијата што беше многу глупаво. Тоа е знак на несогурност. Бидете гордни на она што го имате“, им порача на сите жени, Викторија Бекам, која ги извади силиконите од градите.

И додека дизајнерката е против естетските корекции, нејзиниот сопруг Дејвид Бекам го направи токму тоа.

Екс фудбалерот се појави на нејзината ревија во Њујорк, каде го покажа подмладениот изглед.

Бекам очгледно користел ботокс, па неговото лице беше видливо затегнато.

Што ќе каже на ова Викторија, останува да видиме.