Home ШОУ БИЗз Балкан Згоден милионер: Ова е новото момче на Анастасија Ражнатовиќ

Згоден милионер: Ова е новото момче на Анастасија Ражнатовиќ

SHARE

Анастасија Ражнатовиќ има ново момче со кое ќе си ја проба среќата во љубовта.

Овој пат станува збор за згоден милионер од Нови Сад.

Момчето е Ѓорге Кујиќ од Нови Сад, кој до неодамна беше во врска со старлетата Станија.

Тој важи за многу популарно момче во својот град, па се надеваме дека Анастасија ја најде својата сродна душа.