Home ШОУ БИЗз Мак сцена Згодна трудница: Аделина Таири го покажа бременото стомаче

Згодна трудница: Аделина Таири го покажа бременото стомаче

SHARE

Аделина Тахири минатата година ја заврши со брак, а оваа ја започна со прекрасни вести за принова.

Таа и нејзиниот избраник познатот адвокат Серјожа Марков го очекуваат првото дете.

It’s a BOY 🙂 ????????

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Аделина со интересна фотографија објави дека ќе добијат син, а сега за прв пат го покажа трудничкото стомаче.

Последното селфи само потврди дека пејачката е прекрасна трудница.