Home СПОРТ Останато Згодната одбојкарка Фернандез го „запали“ интернетот (видео)

Згодната одбојкарка Фернандез го „запали“ интернетот (видео)

SHARE

Згодните одбојкарки доста често знаат да ја кренат темературата со својата појава во салите, па и на плажите, но во изминативе 48 часа посебен хит на социјалните мрежи е една репрезентативка на Доминиканската Република која и тоа како е атрактивна за фокусот на камерманите.

Винифер Фернандез е одбојкарка која игра на позицијата либеро, но сепак нејзините одбојкарски квалитети останаа во втор план благодарение на беспрекорната убавина и облини.

Погледнете го видеото и уверете се:

РЕКЛАМИ: ---