Home ШОУ БИЗз Мак сцена Живее опасно: Мелита вози со 200 километри на час

Живее опасно: Мелита вози со 200 километри на час

SHARE

Водителката Мелита Ракичевиќ, објави фотографија на „Инстаграм“, на која е прикажан внатрешниот дел од нејзиниот автомобил, Мерцедесот кој го доби на поклон од нејзиниот сопруг.

Мелита

На фотографијата што Мелита ја објави на Инстаграм се гледа брзинометарот кој покажува 200 километри на час.

Таа за фотографијата напиша: „200 на саат… Чувство топ. Уживам кога брзо возам.“

200 na saat…cuvstvo top ????????????❤Uzivam koga brzo vozam

A photo posted by MELITA RAKICEVIC (@melitameli) on

РЕКЛАМИ:
Loading...