Home ШОУ БИЗз Трач Жртва на семејно насилство? Гоца Тржан ги откри најшокантните приказни од приватниот...

Жртва на семејно насилство? Гоца Тржан ги откри најшокантните приказни од приватниот живот

1029
0
SHARE

Испровоцирана од својот бивш сопруг, пејачката Гоца Тржан во интервју за медиум од соседството ги откри најшокантните приказни од  нејзиниот приватен живот.

Гоца тврди дека нејзиниот бивш сопруг Маринковиќ во обложавалница потрошил 20.000 евра која таа ги добила за учеството во „Преживеан“ и дека ја отавил само со 1.500 евра во џеб. Исто така, пејачката откри дека Иван и се заканувал преку пораки.

– Ги чувам сите негови пораки од моментот кога сум му рекла дека повеќе не сакам да живеам со него. Полицијата е запознаена со тој материјал, рекла Гоца која на прашањето што се наоѓа на пораките, одговорила:

– Искрено,воопшто не ми се допаѓа сето ова што ви го раскажав… Имаше сешто. Од тоа дека ќе ми ги исече прстите, до тоа дека сум лесна жена која истовремено била со петмина мажи. Најјадната и најболната порака беше кога напиша дека Лена не е негова ќерка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here