Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ѕирка стомачето на Накова?

Ѕирка стомачето на Накова?

SHARE

Македнонската манекенка Александра Накова, која се повлече од јавниот живот, е се повеќе актуелна на социјалните мрежи.

Откако се појави информацијата дека таа веројатно е бремена и живее во Софија со нејзиното момче, инаку кошаркар, се потврди информацијата дека таа повеќе не е во Македонија, но сеуште се шекулира дали е таа бремена.

Овој пат, македонската манекенка повторно се разголе, а тоа што го привлекува вниманието на овие фотографии е нејзиното стомаче.

Дали со оваа фотографија таа потврдува дека е бремена?

Александра Накова

РЕКЛАМИ:
Loading...