Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ѕирнете како помина промоцијата на новото ДВД на Слаткар (фото)

Ѕирнете како помина промоцијата на новото ДВД на Слаткар (фото)

SHARE

И како што најави, на 23ти Слаткаристика ја оддржа промоцијата за неговото ново, ДВД издание од минатогодишниот концерт „Отварање“.

Пред своите најблиски пријатели, колеги, соработници и новинари, во „Ало Ало“, Слаткаристика во понеделникот се заблагодари за поддршката на присутните, а сите заедно видовме извадок од ДВД материјалот и одличната атмосфера од концертот во Арената „Борис Трајковски“.

Нашиот рапер ова издание го смета за едно од најдобрите негови дела, а со истото во продажба им посакува уште поубава и поплодна наредна година на сите кои го следат.

А присутните со оставање порака на поставената табла на влезот, на Слаткаристика му посакаа уште многу убави проекти и моменти како оваа промоција.

Поврзана вест: Слаткар – Сања е вистинската!

Видео: Промоцијата на ДВД-то „Отварање“ на Слаткар

Погледнете низ фотографии како помина промоцијата новото ДВД на Слаткар.

РЕКЛАМИ:
Loading...