Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ѕирнете во куќата која Ким Кардашијан и Кание Вест ја продадоа за...

Ѕирнете во куќата која Ким Кардашијан и Кание Вест ја продадоа за 18 милиони

2161
0
SHARE

Ким Кардашијан знае како да има профит буквално од се што прави.

Овој пат таа ја продаде заедничката куќа со Кание Вест и тоа по неверојатна цена од 18 милиони.

Имотот на славниот пар се наоѓа во Бел Ер и е комплетно реновиран.

Ѕирнете во нивниот (екс)дом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here