Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ѕирнете во соблекувалните на Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед во Скопје

Ѕирнете во соблекувалните на Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед во Скопје

SHARE

Бугарската телевизија БТВ е единствената која успеа да влезе во соблекувалните на Манчестер Јунајтед и Реал Мадрид во Скопје.

Бугарскиот новинар направи специјална репортажа пред почетокот на купот, а ни откри и какви ќе бидат дресовите кои ќе се носат вечер.

Натпреварот започнува во 20:45 минути на Арената Телеком.

РЕКЛАМИ:
Loading...