Home ЗАБАВА Tv + Reality Ѕирнете во станот на идниот победник на „Ѕвездите на Гранд“

Ѕирнете во станот на идниот победник на „Ѕвездите на Гранд“

SHARE

Финалето на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ се ближи.

Остана уште само една емисија пред самото финале кое ќе се одржи на 12 јули во Скопје, во спортскиот центар „Борис Трајковски“.

Продукцијата Гранд за првопласираниот обезбеди вредни награди, а една од нив е стан во Белград.

Во истата зграда каде победникот ќе добие стан, живеат и победниците од претходните сезони Амар Гиле Јасаршпахиќ и Мирза Селимовиќ.

На победникот, клучевите ќе му бидат врачени после финалето. Инаку, станот е целосно опремен и подготвен за вселување.

стан

Освен стан, првопласираниот добива и музички албум, додека останатите финалисти, песна.

Второпласираниот, освен композиција, добива и автомобил.

стан

стан

РЕКЛАМИ:
Loading...