Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Златна бубамара 2018: Стајлингот на Тамара Тодевска за кој сите зборуваат (фото)

Златна бубамара 2018: Стајлингот на Тамара Тодевска за кој сите зборуваат (фото)

SHARE

Синоќа во ВИП арената „Борис Трајковски“ се одржа 21-то издание на „Златна бубамара на популарноста“.

„Патни трошоци не ви признаваме, а за другото че разговараме, дискутираме, дебатираме. И да знаете колку и да трае – Че си седите!”, вака започна најпопуларната манифестација во нашата земја.

Инаку синоќа на сцената се појавија 350 луѓе, односно музичари, актери, спортисти, тв-лица, танчери.

Свој настап имаа и сестрите Тијана Дапчевиќ и Тамара Тодевска кои ја оставија публиката без зборови.

The two of us ❤️#zlatnabubamara ????

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Сепак вниманието беше насочено кон Тамара која се појави во светкав комбинезон, кој ја истакна нејзината линија, а пејачката изгледаше ултра секси.

Денес сите пофалби одат на нејзина сметка.

РЕКЛАМИ:
Loading...