Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Зое Салдана: Сакам да гледам жени без градници!

Зое Салдана: Сакам да гледам жени без градници!

SHARE

Атрактивната актерка и ѕвездата на „Аватар“ вели дека би направила операција за зголемување на градите ако тоа ја направи среќна.

Зое Салдана во емисијата „Conversation“ изјавила дека без проблем би подлегнала на операција за зголемување на градите ако смета дека тоа би ја направила среќна.

Ѕвездата на „Аватар“ вели дека жените прават се за да ги имаат најдобрите гради.

– Слободно купете си нови гради. И мене некој ова одамна ми го кажа и кога малку размислив, сфатив дека е апсолутно во право. На ист начин размислува и постар човек кој има криза на средовечни години, па купува ново Порше и излегува со 17-годишна девојака, изјавила атрактивната актерка во емисијата.

Салдана, исто така признала дека сака да гледа жени кои без комплекс шетаат по улица без градници.

РЕКЛАМИ:
Loading...