Home ШОУ БИЗз Балкан Ѕвездите на Пинк: Милан Калиниќ ја имитира Цеца, натпреварувачите паѓаат на сцена...

Ѕвездите на Пинк: Милан Калиниќ ја имитира Цеца, натпреварувачите паѓаат на сцена (видео)

SHARE

Во најновата епизода од музичкото натпреварување „Ѕвездите на Пинк“ освен добра забава, не очекуваат и мали непријатности, како што е паѓање на сцена на дел од натпреварувачите, но и смеење до солзи.

Ќе имате можност да видите како Милан Калиниќ ја имитира Цеца Ражнатовиќ.

Водителот кој за таа пригода стави и обетки отпеа еден од најголемите хитови на фолк ѕвездата, песната „То Мики“ и ја насмеа пејачката до солзи.

РЕКЛАМИ:
Loading...