Home INFO 139 000 лајкови како од шала: Ова и се може на Хурем...

139 000 лајкови како од шала: Ова и се може на Хурем (фото)

реклама:G Natural

Хит серијата Величенствениот ја донесе актерката Меријем Узерли на врвот на најпопуларните турски актерки.

И по завршувањето на серијата, интересот за приватниот живот на оваа убавица е огромен.

Каде и да се појави, актерката воодушевува со својата појава.

Периодов Меријем ужива на егзотичните плажи на едно познато монденско летувалиште и не пропушта да сподели фотографии со своите фанови.

За оваа фотографија фаталната Хурем доби повеќе од 139 илјади лајкови.

View this post on Instagram

@muportrait

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------