Home INFO Ја претера: Фановите ја “разоткрија” Дара Бубамара

Ја претера: Фановите ја “разоткрија” Дара Бубамара

реклама:Велигден со Стаф

Јавните личности честопати ги разубавуваат фоторграфиите објавени на социјалните мрежи со помош на добро познатиот Фотошоп но и користејки разноразни фото аплиакции.

Деновиве фановите на пик ја имаат српската пејачка Дара Бубамара, за која наголемо коментираат дека е навлечена на лош фотошоп и изгледа невкусно.

Неодамна пејачката стана хит споделувајќи видео на кое се гледа дека со нејзиниот задник нешто не е во ред, па медиумите го нарекоа кинески задник, Дара повторно непријатно ја изненади јавноста со разголена фотографија на која во преден плам се нејзините енормно големи гради.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------