Home INFO Меган Маркл: Кога сонот станува реалност (фото)

Меган Маркл: Кога сонот станува реалност (фото)

реклама:G Natural

Иако периодов е на мета на новинарите кои секојдневно изнесуваат детали од нејзиниот приватен живот, Меган Маркл сеуште е доказ дека соништата се остваруваат.

Бившата актерка, а сега сопруга на принцот Хари, на свои 15 години како позира пред Бакингемската палата.
„Еден ден имаш 15 години и позираш пред Бакингемската палата, а 22 години подоцна се мажиш за принц. Надреално“, напиша Twiiter корисничката Луси Семпреј која прва ја објави фотографијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------