Home INFO Ја засени приредбата: Карлеуша со ќерките на првиот училишен ден

Ја засени приредбата: Карлеуша со ќерките на првиот училишен ден

реклама:G Natural

Поради скандалот кој неодамна го засегна семејството на Јелена Карлеуша, а е поврзано со нејзината наводна афера со фудбалерот Врањеш, пејачката одлучи своите ќерки да ги запише во ново училиште.

Станува збор за едно од најскапите приватни училишта во Србија, интернационално училиште во кое претежно учат деца на странци.

Јелена им правеше друштво на своите ќерки на првиот училишен ден, а успеа да го привлече вниманието на присутните со својот провокативен изглед.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

My school girls! #firstdayofschool

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------