Home INFO Анастасија Ражнатовиќ: „Разликата меѓу мојата куќа и лудница е само телефонскиот број!“...

Анастасија Ражнатовиќ: „Разликата меѓу мојата куќа и лудница е само телефонскиот број!“ (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

Ќерката на Цеца секогаш барем до сега во јавност се трудела да биде воспитна и културна.

На социјалните мрежи Анастасија објави видео каде што може да се види како пцуе, но кога подобро ќе се забележи и чуе, ќе сватите дека таа всушност прави емитација на позната реплика отварајки ја само устата врз туѓ тон.

Сепак фановите беа пријатно изненадени од оваа монтажа на пејачката па позитивно го прокоментираа ова видео.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------