Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога Георгина вереницата на Роналдо ги пружа алиштата во танга, тогаш тоа...

Кога Георгина вереницата на Роналдо ги пружа алиштата во танга, тогаш тоа изгледа вака (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Вереницата на најдобриот фудбалер Кристијано Ронадо повторно ги возбуди своите фанови објавувајки секси фотка од моментот кога таа ѓи пружа алиштата.

На сликата во коментар додала: „Алиштата се наместени“

И сите паднаа во транс!

View this post on Instagram

Paños al aire ???????????? @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------