Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бекамови со прослава на годишнината ги демантираа гласините за разводот

Бекамови со прослава на годишнината ги демантираа гласините за разводот

реклама:Велигден со Стаф

Викторија и Дејвид Бекам слават 19 години од бракот. Тие важат за најмоќниот славен пар. Викторија му покажа нежности на сопругот, а прославата за нивната љубов се одвиваше во Лондон.

Пред само една недела, двојката беше таргет на озборување, а медиумите на маса го ставија нивниот развод. Бекамови, докажаа дека се среќен, цврст и успешен пар, кој има намера да го оддржи бракот,пренесува Космополитен.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------