Home ШОУ БИЗз Трач Четврта среќа за принцот Вилијам, Кејт повторно бремена?!

Четврта среќа за принцот Вилијам, Кејт повторно бремена?!

реклама:G Natural

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, наводно е бремена со своето четврто дете, кусо откако пред три месеци се породи со третото дете, принцот Луис.

Наводно Кејт и Вилијам сакаат да имаат две девојчиња и две момчиња. Магазинот „Лајф и стајл“ наведува дека знаците дека Кејт е повторно трудна се повеќе од очигледни.

– Таа повторно носи комотна облека, избегнува алкохол и постојано јаде кари, како и во претходните три бремености. Јаде и кекс со лаванда, кој порано ѝ помагаше при утринските мачнини – тврди неименуван извор.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------