Home INFO Ќе нема веќе голи фотки? Емили Ратајковски ги изненади фановите (фото)

Ќе нема веќе голи фотки? Емили Ратајковски ги изненади фановите (фото)

реклама:G Natural

Обожавателите на манекенката Емили Ратајковски се убедени дека нивната убавица е бремена.

Имено, Емили на социјалните мрежи објавила фотографија од неа и сопругот, а описот ги убедил фановите дека штотуку ја најавила својата бременост.

View this post on Instagram

Mom and Dad

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

МАМА И ТАТО, напишала манекенката и со ова предизвика лавина реакции од нејзините следбеници на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------