Home INFO Кога парите не се проблем: Еве како Аца Лукас ја изненади својата...

Кога парите не се проблем: Еве како Аца Лукас ја изненади својата девојка (видео)

реклама:G Natural

Познатиот српски пејач Аца Лукас ненадејно добил идеја да зaмине на неколкудневно луксузно патување, пренесуваат српските медиуми.

Пејачот едноставно се спакувал и со својата нова девојка заминал на Капри.

За само пет дена престој, Лукас наводно потрошил дваесетина илјади евра. Само ноќевањето во ова монденско место го чинело околу 2500 евра од вечер.

Изнајмена јахта, луксузни ресторани, шопинг… Аца поприлично го одврза кесето!

View this post on Instagram

TRAFFIC!!! ????

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

View this post on Instagram

#AcaLukas

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------