Home INFO Јелена Карлеуша во минијатурен фустан вреден неколку илјади евра (фото)

Јелена Карлеуша во минијатурен фустан вреден неколку илјади евра (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Од ден на ден, српската пејачка Јелена Карлеуша е се поубава и позгодна.

Пејачката видно ослабна и го доведе своето тело до совршенство. Ова очигледно многу и годи, па таа не престанува да ги изненадува фановите со смели и необични модни комбинации.

Карлеуша е позната по тоа што знае да носи и модни комбинации вредни илјадници евра, но и едноставни ефтини парчиња кои кога таа ќе ги комбинира, стануваат моден погодок!

На снимањето на новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“, поп-пејачката се појави во тигрест костим кој е доволно деколтиран за да ги истакне нејзините бујни гради, а во долниот дел пак едната нога ја покрива, додека другата, со дел од задникот – ја открива!

View this post on Instagram

Big kitty

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Нејзините фотографии предизвикуваат лавина од коментари на социјалните мрежи…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------