Home INFO Каква мајка таква девојка: Ова е новата снашка на Викторија Бекам

Каква мајка таква девојка: Ова е новата снашка на Викторија Бекам

реклама:G Natural

Синот на познатите Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин наводно има нова девојка.

Станува збор за пет години постара актерка Фиби Торенс.

Бруклин се занимава со уметничка фотографија и студира во Њујорк уживал неколку дена со познатата бринета за која велат дека е двојничка на Викторија.

View this post on Instagram

You can ring my bell

A post shared by Phoebe Scarlett Torrance (@phoebetorrance) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------