Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Елена Ристеска ги воодушеви фановите од Санторини (фото)

Елена Ристеска ги воодушеви фановите од Санторини (фото)

реклама:Лето во Банско

Иако летото заврши сепак Елена Ристеска реши на крајот од топлите денови да замине на прекрасно патување во Санторини.

Овој грчки остров постојано го привлекува вниманието на голем број ѕвезди а до сега сме пишувале и за многу наши јавни личности кои го посетија и се сликаа од таму.

Иако не откри со кого е сепак за нејзините фанови Елена направи прекрасна фотка со која ги воодушеви од островот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------