Home INFO Еве како изгледа Селена Гомез, откако дозна дека Џастин се вери со...

Еве како изгледа Селена Гомез, откако дозна дека Џастин се вери со друга (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Сите светски медиуми се преокупирани со неочекуваната веридба на популарниот Џастин Бибер и манекенката Хајли Болдвин. Од моментот кога по сите портали се редат текстови за ова, многумина се запрашаа како Селена Гомез ќе реагира на оваа вест. Да потсетиме, Селена и Џастин неколку години беа во врска. И покрај поради бројните разлики и многуте кавги и раскинувања, тие дваца секогаш се враќаа еден на друг.
Фановите на дваесет и петгодишната актерка и пејачка се загрижени како таа реагирала на веста за веридбата на Џастин. Грижите ги намали нејзината асистентка која објави фотографија на која се гледа како Селена ужива на јахта.
Времето ќе покаже дали Гомез е навистина рамнодушна или пак со насмевка сака да ја прикрие својата тага.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------