Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Еве што направи Вељко Ражнатовиќ со својата сопруга по изолацијата и негативниот...

Еве што направи Вељко Ражнатовиќ со својата сопруга по изолацијата и негативниот тест од корона

реклама:G Natural

Откако излезе од изолација бидејки последните тестови за корона му биле негативни Вељко Ражнатовиќ веднаш се упатил во Титл родното место на неговата сопруга каде што е таа со бебето.

Дека навистина му недостасувале Вељко не криеше преку своите објави на Инстаграм, а исто така откри дека со Богдана обожуваат авантури па двајцата се сликаа изпрскани од кал после возење на дожд.

Сега сречните родители сигурно ќе имаат повеќе време за заеднички авантури и љубов кон малиот Жељко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------