Home INFO Кога може Лиде со Филипче, можете и вие на состанок со Кијану...

Кога може Лиде со Филипче, можете и вие на состанок со Кијану Ривс, еве како…

13
реклама:Лето во Банско

За да собере донација за организација која им помага на деца болни од рак, актерот Кијану Ривс реши да направи аукција за он-лајн состанок со него преку платфората „Зум“.

Ѕвездата на Матрикс решил да и даде можност на една обожавателка која ќе понуди најголема сума на аукцијата и да помине 15 минути разговарајки со него он-лајн во живо за да собере средства кои ќе ги донира на добротворната организација Camp Rainbow Gold која се грижи за деца болни од рак.

Која ќе биде среќничката во овој убав гест на актерот ќе дознаеме кога аукцијата ќе заврши.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------