Home INFO Фотографии кои ќе ве остават без здив: Аделина Тахири го покажа синчето...

Фотографии кои ќе ве остават без здив: Аделина Тахири го покажа синчето (фото+видео)

реклама:G Natural

Пред два месеци пејачката Аделина Тахири на свет го донесе синот Јон.
Сопругата на познатиот адвокат Серјожа Марков брзо по породувањето се врати во форма.

На социјалните мрежи Аделина објави видео и фотографии со своето бебе.
Фотосесјата е направена во Тирана, во фото студио специјализирано за фотосесии на новороденчиња.

View this post on Instagram

#Heracompany ????????????????

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

???????? @rezartashkurta

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------