Home ШОУ БИЗз Мак сцена Каролина сподели фотографија со најубавиот залез на Миконос

Каролина сподели фотографија со најубавиот залез на Миконос

реклама:G Natural

Како што веќе пишувавме нашата поп пејачка Каролина Гочева и оваа година заедно со својот сопруг Михаил решија својот одмор да го поминат на грчкиот остров Миконос.

Каролина секојдневно ги изненадува своите фанови и со нив споделува многу фотографии од местата на кои што таа ужива со саканиот.

Она што последно го објави е фотографија со прекрасен пејзаш од локација каде што во најубав амбиент може да се доживее залезот на сонцето. Облечена во прекрасен цветен фустан Каролина несомнено изгледа божанствено.

The most beautiful sunset in Mykonos ????

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------