Home ШОУ БИЗз Трач Големите гради го вжештија Инстаграм, Дара Бубамара во бикини (видео)

Големите гради го вжештија Инстаграм, Дара Бубамара во бикини (видео)

реклама:G Natural

Дара Бубамара повеќе пати истакнала дека е горда на своите големи гради, а летото е вистинскиот период „тие“ да се истакнат во вистински сјај ако може така да се каже.

Дара се снимала додека ужива во сончање, а со оглед на нејзиното големо деколте доби и куп коментари претежно од фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------