Home ШОУ БИЗз Балкан Ќе се изненадите: Вака денес живее славната Хурем (ФОТО)

Ќе се изненадите: Вака денес живее славната Хурем (ФОТО)

реклама:G Natural

Актерката Мерием Узели која македонската јавност ја запозна по улогата на Хурем султан во серијата „Величествениот“, живее еден сосема нормален живот доста поразличен од оној на познатите.
Ќерката Лара ја одгледува сама, а со своите обожаватели постојано споделува фотографии од приватноста. За време на бременоста минуваше низ драма поради која беше во тешка депресија.
Поради здравствената состојба мораше да ја напушти и серијата, а по бројните физички напади тогашниот партнер, се обиде и да се самоубие.
Денес вели дека е сосема обична и нормална млада жена на која не и е важно материјалното, туку спокојот и мирот кој го има со ќерката.

#???? ????❤???? #nightnight

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

@muportrait ❤

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

❤ #nightnight

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------