Home INFO Ким Кардашијан во нова војна: Еве зошто и со кого

Ким Кардашијан во нова војна: Еве зошто и со кого

реклама:G Natural

Најпознатата старлета на светот деновиве е актуелна во медиумите со нејзиниот нов изглед кој ги изненади фановите.

Ким Кардашијан драстично ги намали килограмите а многумина дури се посомневаа дека боледува од анорексија.

Нејзиниот нов изглед го заинтригира и манекенот Тајсон Бекфорд, па на социјалните мрежи ја обвини дека е ослабната благодарение на пластични операции.

“Жал ми е, не ме интересира! Таа не е реална, докторот погрешил со нејзиниот десен колк.” – напиша манекенот.

Ким не остана должна па на ова му возрати со жесток коментар обвинувајќи го дека е хомосексуалец.

“Сестро сите знаеме што тебе не те интересира”

Со овие преписки започна новата медиумска војна, а како ќе заврши останува да следиме!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------