Home INFO Со емотивна фотографија Цеца се присети на минатото

Со емотивна фотографија Цеца се присети на минатото

реклама:G Natural

Познатата српска пејачка Цеца Ражнатовиќ се гордее со добриот однос кој го има со своите деца.

Ражњатовиќ на социјалните мрежи објави фотографија од детството на Анастасија и Вељко, со што ги разнежни срцата на своите фанови.

Ќерката на Цеца,Анастасија неодамна ја издаде својата прва песна и тргна по стапките на мајка си а Вељко тренира бокс.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------