Home INFO Кога мечки ќе ти се степаат во двор (Видео)

Кога мечки ќе ти се степаат во двор (Видео)

реклама:G Natural

Американец од Њу Џерси излегол во својот двор, па имал што да види.
Две мечки накострешени една на друга се подготвувале за борба.
Мечките ржеле една на друга и се степале, без да обрнат внимание на набљудувачот.
Борбата земала голем замав и мечките се приближиле до тремот, па сопственикот на домот од безбедносни причини морал да влезе во куќата.

“Сведокот” за локалните медиуми објаснил дека мечките најверојатно се бореле за женка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------