Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена и Боба како тинејџери! Пејачката објави каде повторно отпатуваа (фото)

Лепа Брена и Боба како тинејџери! Пејачката објави каде повторно отпатуваа (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг бившиот тенисер Бобан Живоиновиќ откако започна корона кризата не се прибрани дома и постојано се на егзотични патувања.

Тие и овие денови решија да бидат далеку од Белград и да отпатуваат на уште едно егзотично место, а според објавите на Брена на нејзиниот Инстаграм профил тие овој пат се во Порторико.

Со оглед на пандемијата улиците се празни но затоа може да се забележат сите локации на кој Брена и Боба биле а дека ништо не останува незабележано од фановите кажуваат и коментарите кои тие ги споделуваат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Сестрата на Игор удри по Северина! Нема да молчам по навредите кон семејството

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------